Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Yapım teknikleri
 Modelsitesi Forumu : Genel : Yapım teknikleri
Mesaj icon Konu: Kompresör Basyncy Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Fautzin
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 2
Alıntı Fautzin Cevaplabullet Konu: Kompresör Basyncy
    Gönderim Zamanı: 19/06/2010 Saat 05:52
Buraya açty?ym için üzgünüm syk sorulan sorulara açmam gerekiyordu fakat yetkim olmady?yndan buraya açmak zorunda kaldym.

Yeni bir modelciyim ufak ufak bana gereken parçalary topluyorum çok feci bir paraya ufak bir kompresör aldym aceleyle fiyaty içime dert oldu neyse :P

makaleler bölümünüzde ve di?er birkaç model sitesinde de baktym sadece birkaç satyrdan ibaret kamuflajyn ana rengi için ayarlanmasy gereken basynç nekadardyr ve hava tabancasy ile yakyndan ataca?ym zaman basyncy kaça dü?ürmem gerek aldy?ym adam bilmeden birkaç ?ey zyrvalady beni ?a?yrtty belki sordu?um çok saçma bir soru ama cevaplarsanyz sevinirim.

http://www.hobbytime.com.tr/web/detay.asp?UK=FDAS182&TID=130&SID=255&ID=18&MARKA= aldy?ym kompresör bu ne dü?ünüyorsunuz bu arada :)
IP
z_g_h
Üye
Üye

Gönderilenler: 273
Alıntı z_g_h Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19/06/2010 Saat 20:10
Benzer bir ürünü ama muhtemelen biraz daha gürültülüsünü nerdeyse yary fiyatyna aldym ve ?imdilik memnunum.

Yeni bir modelciyseniz ve parça topluyorsanyz daha çok çok yeniyseniz bu sorulary bence sormamalysynyz.

Açykçasy eskiden bende sordum ama sorulmamaly alacaksynyz elinize bol miktarda a-4 ka?yt dü?ük basynç yüksek basynç ince boya kalyn boya aklynyza gelen her kombinasyonu bol bol deneyeceksiniz. Ardyndan yo?urt kabyna geçeceksiniz kap üzerinde ka?ytta edindi?iniz tecrübeleri deneyeceksiniz. Tamam diyince yeter diyince model boyamaya ba?layacaksynyz. Bu i?ler anlatmakla olmuyor tamamyyla tecrübe ve bol bol deneme i?i.
IP
Fautzin
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Alıntı Fautzin Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19/06/2010 Saat 21:07
cevabynyz için çok te?ekkürler.sanyrym haklysynyz bol bol deneyerek kendim bir?eyler ö?renmem gerek ba?langyçta.
yanlyz di?er sitelerde deposuz kompresörler hakkynda bir kaç sorun yazylmy?ty bunlaryn sürekli ayny düzeyde hava üfleyememesi düzgün bir biçimde boya atymyny engelledi?inden bahsediliyordu sizde böyle bir?ey ya?adynyz my ?
IP
z_g_h
Üye
Üye

Gönderilenler: 273
Alıntı z_g_h Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19/06/2010 Saat 22:51
Ucunda nem tutuculu basynç ayarlama zymbyrtysy varsa sorun yok.
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide