Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Malzemeler
 Modelsitesi Forumu : Genel : Malzemeler
Mesaj icon Konu: Kitech? Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
oy61
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1471
Alıntı oy61 Cevaplabullet Konu: Kitech?
    Gönderim Zamanı: 06/11/2005 Saat 21:29
Hobbytime'da rasladığım bu firmanın kit kalitesi hakkında bilgisi olan varmı fiyatları oldukça uygun.
IP
Tamer Özkan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge
Sivil Araç / Gemi Grup Sorumlusu

Gönderilenler: 432
Alıntı Tamer Özkan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06/11/2005 Saat 21:41
Hangi tip ürünleri sordunuz bilmiyorum.
Deniz araçlarında ,bu tür kitlere "box size" ,kutu ölçekli kitler denilmektedir.
Günümüzün bazı meşhur firmalarının da eskiden üretilmiş böyle kitleri vardır. Ölçek yerine uzunluk belirtilir.

Hava araçlarında genel standart ölçeklerin yanında bazı özel ölçekler de vardır (1/300)

Özel bir ölçek arayışınız yok ve aradığınız araç bu firmada ise fiyatları gerçekten makul
IP
oy61
Üye
Üye
Simge

Alıntı oy61 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06/11/2005 Saat 21:48
Genelde 1/48,1/72 modern jetler üzerine çalışıyorum. Mesela 1/48 Ef-111 için 27 ytl çok iyi bir fiyat uçağın cüsesinide düşünecek olursak. Benim esas merak ettiğim kitin detay durumu yani model bitince bu bir EF-111 denirmi?(Hasegawa kalitesinde olmasada olur ama İtaleridende altta olmasın)
IP
pilotcuk
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1228
Alıntı pilotcuk Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06/11/2005 Saat 22:46
size şunu söyleyeyim.kitech firmasının F-18 modelini almıştım.wildviesel.aynı şekilde ucuz diye almıştım.hiç hoşuma gitmedi.kokpitteki borda panelinde hiç detayı yok+decalide yok.kokpit te güzel değildi.yani kısacası pm modellerin biraz daha gelişmişi.(PM e laf atmak gibi olmasında).açıkçası hiç tavsiye etmem.
I feel the need The Need for Speed...
IP
me109
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 47
Alıntı me109 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06/11/2005 Saat 23:01
uğraşırsın epey, bende 1/48 a10 var,panel birleşime aralıkları aşırı büyük gözüküyo, bol tesviye macun, decali unut bi kere, eh ucuz nispeten,
adamlar 1/48 zırhlı araçlar için 2 set gövde altı yapmışlar ,biri tekerlekli diğeri paletli; bradley dende m60 tanda aynı gövde altı çıkmıştı..

Düzenleyen me109
IP
oy61
Üye
Üye
Simge

Alıntı oy61 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06/11/2005 Saat 23:06
Bu cevaplar yeterli olup arkamı döndüğüm gibi kitech bölgesinden tabanları yağlıyorum.
IP
Burak
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1559
Alıntı Burak Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 14/11/2005 Saat 05:53
kitech'ler benim gordugum kadari ile academy firmasinin urettigi kitlerin dandiklestirilmis taklitleri.

parcalar cok capakli ve plastigide tas gibi.imaninin gevriyor temizlerken.

icinden cikan boyama referansi tek renk bembeyaz cikmisti yani nere ne renk anlamak imkansiz.neyseki internetten buldum academy kitin boyama referansinida boyadim.

decaller seffaf arkalari gozukuyor o derece dandik yani.

bu kitte begendigim tek sey detaylardi detaylar gayet guzeldi.kokpiti kotuydu ama orijinal academyninkide oyleymis zaten aynisi yani kalip.sadece plastik kalitesiz.

sonuc olarak alinabilir cok ugrasirsaniz adama benzer ama yinede tavsiye etmiyorum.su-27den soguttu beni adi maket
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide