Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
AFV
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : AFV
Mesaj icon Konu: Disko Disko Partizani! (Nam-y di?er T-28) Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Atmaca08
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Alıntı Atmaca08 Cevaplabullet Konu: Disko Disko Partizani! (Nam-y di?er T-28)
    Gönderim Zamanı: 11/12/2008 Saat 10:28

Bayramda evden çykamady?ymdan haydi ?öyle büyük bir?eyler yapalym dedim. Uzun süredir yapmayy planlady?ym T-28'i tozly raftan çekti?im gibi ba?ladym. Keza kutusunun büyüklü?ü sinirimi bozuyordu. Her neyse, kit incelemesi de yapmayy dü?ündüm ama vazgeçtim. Sebebi ise son derece basit. Bu kit tank falan de?il. "Sahra diskosu" (Bkz Ba?lyk).

Evet bu gerçe?i ?imdi sizlerle payla?yyorum. içerde dört adet bar iskemlesi, bir adet DJ koltu?u ve mekany ve geni? bir dans pisti olunca ba?ka türlü yorumlamak mümkün mü? Adamlar tank aya?yna disko yapmy?lar, kyrmyzy y?yk da var gel keyfym gel. Tank komutan figürü ise bodyguard olup, damsyz adam almyyor.

Y?te size resimler. Kiti toplamak insany baya?y yoruyor.
Netekim, dört gündür gece yatynca parmaklarym a?ryyor.
Ynsan uzun süre ara verince hep elindeki eski Do?u bloku ürünü kitlerle ba?layarak, el aly?kanly?yny bu kitler üzerinde yeniden kazanmak gibi yanly? bir strateji izlerse netice budur. Tesfiyeden ve yeniden parça üretmekten adeta byktym.

Dört renkli bir kamuflaj var. Onu yapmak istiyorum ama Humbrol 150'den ba?ka henüz hiçbir boya kodunu tutturamadym. Bakalym ne zaman boyaryz.

Düzenleyen Ares - 11/12/2008 Saat 13:09
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04