Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: F-104’cüler Dikkat! Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
carlgustav
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1190
Alıntı carlgustav Cevaplabullet Konu: F-104’cüler Dikkat!
    Gönderim Zamanı: 30/11/2005 Saat 11:25
Son günlerde dolu dizgin üretilmekte olan F-104 modelleri, modelciler üzerinde oldukça derin izler bırakmaya başlamıştır.

Kimi modelci kendini "nasıl kaçırdım?" şeklinde yerden yere vururken (bkz: ben), kimisi de bulduğu her F-104'e, TF-104'e saldırmaktadır(Malum, Revell, kiti bir daha üretmeyecekmiş).

Bakınız aşağıdaki modelci bulduğu TF-104 kanat ucu yakıt deposunu yoklarken ve "Üff hem de içe detaymış off bittim bittim" derken:

Aynı modelci radomu sıvazlarken (modelcinin yarı baygın gözlerine dikkatinizi çekerim):

Modelcimiz "Aabi adamlar kokpiti acayip güzel boyamış, detay seti vardır kesin bunda" derken:

A critic, is a legless man who teaches running.
IP
Rahmi K.
Admin Group
Admin Group
Simge
+ + +

Gönderilenler: 1212
Alıntı Rahmi K. Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30/11/2005 Saat 11:42

IP
nezih
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1077
Alıntı nezih Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30/11/2005 Saat 11:55
Sweat saves blood!
IP
CErginbas
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1160
Alıntı CErginbas Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30/11/2005 Saat 13:08

Şimdi efendim ortada bir yanlış anlaşılma ve, Barkın abimizin iftirası mevcut. Bir kere olay böyle gerçekleşmedi, şöyle gerçekleşti.

Müze Yarışması sonrasında sevgili Barkın Abimiz,
"Yahu memlekete f-104 maketi kalmamış, ne yapsak etsek, şurdan bir f-104 eve götürsek, 1/1 ini yaptım diye millete yediririz, inanmazlarsa da fotoshopda kücültüp, 1/48 diye yuttururuz" diye tutturdu.

Ben kendisine "Barkın Abi yapma etme, koskoca uçağı nasıl götürecez" dedim.

Buna mukabil "Hadi fazla konuşma, ittir bakim şunu , hareket ediyor mu?" cevabını alıp, kendimi allahın kaçtonluk uçağını iteklemeye çalışırken buldum. (RESIM1)

O sırada oradan geçmekte olan bir müze
nöbetçisi, "Kardeşim napıyorsunuz burada" şeklinde olaya girince, Barkın abi bir panik bir panik, "uçakları inceliyoruz abi, biz f-104 hastasıyız, bak arkadaş o kadar seviyor ki okşuyor,(arada kaş göz işaretleiyle bana okşarmış gibi yap demeye çalışıyor)" dedi. Bende bindik bir alemete, allah sonumuzu hayır etsin, şeklinde kosokoca uçağı okşamaya başladım. (RESIM2)

Nöbetçinin olay yerini terk etmesiyle birlikte, uçağı iterek götüremiyeceğimiz gerçeğini anlayan Barkın abimiz, bu sefer de "Madem, uçağı götüremiyoruz, bari, pilot koltuğunu alalım, modelciler buluşmasında havamızı basarız." diye tutturdu.

Tabi kendisi kokpitin kilitli olacağı gerçeğini unutmuştu. Son resimde de "Yahu abicim bu kokpit kilitli, nasıl çıkaracaz koltuğu. Sağ salim eve bir varalım, bir daha ne maket, ne ecüş hiçbirşey yapmayacağım kardeşim" şeklinde isyan eden beni görüyorsunuz.

İşte sevgili modelsitesi, ahalisi,bu fotoğrafların yayınlanma sebebi, zamanında siparişini vermiş, f-104 sahibi bilinçli bir genci, karalama çabasından başka birşey değildir..... deermişim.
Üretime evet, polemiğe hayır!!!
IP
Burak
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1559
Alıntı Burak Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01/12/2005 Saat 12:18
internetten toplu sipariş verelim kaç tane istiyosak gelsin bi yerlerde vardır..yokmudur
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2741
Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01/12/2005 Saat 18:09
Ceki kardeşim, Barkın'a iftira atmayalım, keza scooter'dan chopper yapan bir insan o uçağı da kanatlandırır uçurarak götürürdü
"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
"Tutmayyn küçük eni?teyi!"
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme