Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Tayyareler
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Tayyareler
Mesaj icon Konu: revell 1/48 Mig 15 Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
mithat
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 233
Alıntı mithat Cevaplabullet Konu: revell 1/48 Mig 15
    Gönderim Zamanı: 12/03/2010 Saat 18:07
merhaba,
maket 'yapamama'ya baslad›g›mda ilkokuldayd›m. ilk yapamad›g›m maket PM f-100'dü. sonra gerisi geldi. yaklas›k 100 maketin büyük bir zevkle icab›na bakt›m. lise son bitip de is hayat›na girince maket yapamamaya ara verdim. ama almaya ara vermedim :) hep iyice bi ögreneyim öyle yapar›m diyerek öteledim, öteledim... sonra bi bakt›m 14 sene gecmis aradan. bir sürü s›f›r km maket de evde bana bak›yor. yapay›m dedim baslayay›m bi sekilde. internette gezinirken daha önce 'maket yapamad›g›m!' hakikati beni benden ald›!!!
Sonra bi arkadas›m sayesinde sevgili idris'in güzel dükkan›n› kesfettim. ögretileri icraata gecirmenin vaktinin geldigine karar k›ld›m. egrisiyle dogrusuyla giristim mevzuya.
seneler sonra ilk ucak maketimi yine cok sevgili 'Ares Bey'in bol bol hediye yap elin al›ss›n!' laf›ndan yola c›karak 2-3 eksikle bitirdim. mig'in üstündeki y›ld›zlardan hoslanan bir arkadas›ma dogum günü hediyesidir, buyurunuz...
kanopiyi maskelerken yapt›g›m hatadan ötürü kendisi temizlenip yeniden boyan›p, yerine koyulmay› bekliyor.
bir de anteni unutmusum. fotograflad›ktan sonra yerine yap›st›rd›m...

Düzenleyen mithat - 12/03/2010 Saat 18:12
mithat
IP
lterlemez
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 303
Alıntı lterlemez Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13/03/2010 Saat 15:52
Bu uça?a bende ba?lamy?tym bir zamanlar ama biter mi onu bilemiyorum. Ellerinize sa?lyk...
Adriano Guisebbe Lentini
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04