Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: modelsforsale.com - Sipari? Geldi. Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
<< Önceki Sayfa   2
Yazar Mesaj
Artt
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 634
Alıntı Artt Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 25/02/2010 Saat 15:07
Bana da Taiwandan 3 günde gelmi?ti paket. Genelde Yngiltereden sipari? veriyorum bir hafta kadar sürüyor gelmesi.
Tüfek icad olundu mertlik bozuldu...
http://medievaldio72.blogspot.com/
IP
Baris Can
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 385
Alıntı Baris Can Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26/02/2010 Saat 15:24
De?erli forumda?larym ;
Sipari?lerim bugün itibariyle geldi. 1 büyük ve 1 küçük koli halinde.

Saly sabahy kargoya verilen ürünler çar?amba günü PTT gümrü?ünde gözüküyordu, cuma günü itibariyle elime ula?my? oldu.

Konuya ilgi gösterip, deneyimlerini ve dü?üncelerini payla?an tüm forum üyesi arkada?lara te?ekkürü bir borç bilirim.
Birço?unuz son derece iyi modelcilersiniz ve forumda ülkemizde bulunmayan kitlerle malzemeleri tabiiki kendi imkanlarynyzla yurtdy?yndan getirdi?iniz için haliyle tecrübe sahibisiniz. Ancak ileride geçmi? konulary ara?tyran yeni veya bu tip ürün alymy tecrübesi bulunmayan üyeler için bu ba?lyk altynda yer alan mesajlaryn yararly olaca?yny dü?ünüyorum.

Mesaj yazmak isteyen arkada?lar için bir ?ey diyemem ancak konuyu kendi adyma kapatyyorum.

Herkese iyi maketler dilerim.
Dü?ünenin gücü, dü?leyebildi?i dü?üncelerin synyrlary kadardyr.
IP
Batur
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 759
Alıntı Batur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26/02/2010 Saat 17:07
aldy?ynyz malzemelerin kysa sürede elinizde olmasy sizin adynyza sevindirici....ancak yurt dy?y alymlarynyza devam ederseniz....aylar süren teslimat süreleri,bilemedi?iniz ülkelerde kaybolan koliler,akibeti hakkynda hiç bir zaman bilgi sahibi olamayaca?ynyz kutular,parasyny ödeyipte size do?ru yola çykmayan sipari?ler,karysyyla sabah kavga edip çykty?y için gelen malzemelerinizi size teslim etmek istemeyen muayene memurlary gibi binbir çe?it acaip durumla kar?yla?acaksynyz...üstelik bütün bunlary ne sürekli ayny yerden aly?veri? ederek nede yayynlanan genelgeleri takip edip gümrük kanununun falan maddesine dayanarak,faturayy dü?ük tutarak,sa?yna soluna model malzemesi bilmenesi yazdyrarak önleyebilrisiniz...bu yüzden ne yazykki, sizin adynyza kolilerinizin gelmesi sevindirici ancak ba?ka yeni ithalat yapmak isteyen üyeler için örnek te?kil etmesi pek mümkün de?il..size tavsiyem bundan sonraki aly?veri?lerinizde bir öncekini emsal almayyp,hayyrlysy ile elinize ula?masy için dua etmeniz,gelmeyen mallarynyz içinde kendinizi fazla üzmeyip bir bardak su içerek yani ithalatlara yönelmeniz..

Düzenleyen Batur - 26/02/2010 Saat 17:07
IP
Baris Can
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 385
Alıntı Baris Can Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26/02/2010 Saat 17:35
Batur bey ;
De?erli tecrübelerinizi payla?ty?ynyz için te?ekkür ederim. Demekki her sipari? kendi içinde ayry bir macera olabilir. Mesajynyz sayesinde bu tip bir alym yapmak isteyenler kararlaryny ona göre vereceklerdir.

Görü?mek üzere.
Dü?ünenin gücü, dü?leyebildi?i dü?üncelerin synyrlary kadardyr.
IP
<< Önceki Sayfa   2
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04