Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Malzemeler
 Modelsitesi Forumu : Genel : Malzemeler
Mesaj icon Konu: tamiya air brush hakkynda Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
lombak
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 84
Alıntı lombak Cevaplabullet Konu: tamiya air brush hakkynda
    Gönderim Zamanı: 26/06/2008 Saat 12:49
merhaba arkada?lar
acaba linkteki air brush ve kompresörü tavsiye edermisiniz,fiyat,performans,temizlik,yedek parça gibi kriterler konusunda fikirleriniz nedir
http://www.devsepet.com/tamiya-spray-work-kompresÖr-airbrush-setY-p-68501.html?cPath=202_512&sid=3002bfab8f6d66f33662f0a2011acde9
IP
Farhad
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 332
Alıntı Farhad Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26/06/2008 Saat 17:25
Ben uzunca bir süre kullandym ve çok memnun kaldym.
IP
Dr.BARKIN
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 264
Alıntı Dr.BARKIN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30/06/2008 Saat 23:08
detayly çaly?ma için uygun de?il.
ve pille çaly?yyor
adaptör filan ayarlamak gerekiyor
mediiiiiic!
IP
lombak
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 84
Alıntı lombak Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 01/07/2008 Saat 14:26
Detay derken neyi kastettiniz acaba,ben daha çok afv için kullanycam,arada tayyare de boyuyacam ama çekincelerim var birde sizlerin fikrini almak istedim
IP
Cankirhan
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 76
Alıntı Cankirhan Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04/07/2008 Saat 22:22
Bence böyle bir kit yerine daha profesyonel ?eyler alarak evladiyelik bir kite sahip olunabilir. Afv ve Uçak boyayaca?ynyzy dü?ünerek double action bir tabanca gerekecektir. Sonuçta kamuflaj ile u?ra?acaksynyz yada afv lerinize toz efekti yapacaksynyz. Bunlar için bu alet yetersiz kalacaktyr. Ayryca bu aletlerin yedek parçasynyn oldu?unu hiç görmedim. Bence badger 100lg yada paasche vsr90 gibi bir tabanca ve güzel bir kompresör evladiyelik olacaktyr. Ayryca dedi?im tabancalarynda yedek parçalaryna çok kolay ula?abilirsiniz.
IP
maksimizasyon
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 124
Alıntı maksimizasyon Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04/07/2008 Saat 22:42
ben bugün tabancamy kullanamya ba?ladym. daha önce single action bir tabanca kullanyyordum. tabancam badger 100 lg. inanyn arada o kadar fark var ki. istedi?im incelikte ve hassaslykta boya atabiliyorum. çok az boya gidiyor eski tabancama göre. bence bu tabanca setini alana kadar bir badger alyn. dikkatli kullanymda uzun süre idare eder. kompresör i?inide çin maly kompresör alarak çözdüm. fiyaty 130 ytl. biraz ses yapyyor ama ?imdilik bana yeter gibi. yaryn bir sorun çykaryr my bilemem. o yüzden kompresörde bir öneride bulunamam. bir kere alyn tam alyn. tabanca arakan önümde bir yy?yn seçenek vardy. ucuz ?eylere yönelmeye çaly?tym. arkada?ymyn dedi?i söz ?udur. ucuz ?eyler alacak kadar zengin de?ilim. onun tavsiyesi ile badger aldym. hakketen memnunum.
Buradan yetkililere sesleniyorum. Zymparaladykça detaylary kaybolmayan model yapyn!!!
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide