Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: SRS Audio Sandbox Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
EmrahR
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 178
Alıntı EmrahR Cevaplabullet Konu: SRS Audio Sandbox
    Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 15:23
Bugün bilgisayarda ne gibi yenilikler yapabilirim diye dü?ünüp interneti e?elerken buldu?um bir ?eyi sizlerle payla?mak istedim. Müzikleri bilgisayarymda dinledi?im için müzi?i daha iyi dinleyebilece?im yazylymlar deniyorum. Kar?yma SRS Audio Sandbox çykty. Bu güne kadar denedi?im ses geli?tirme yazylymlaryndan pek memnun kalmadym ama bu yazylym bana mucize gibi geldi. Bilgisayarym müzik setime ba?ly oldu?u için ve müzik setim de biraz iyi oldu?u için genelde yüksek seste müzik dinliyorum. Bu yazylym ise bugüne kadar dinle?im müzikleri oldukça kalitesiz dinledi?imi dü?ünmeme sebep oldu.

Yazylym ücretli (19.95$) ancak deneme sürümünü yükleyip test edebiliyorsuuz. A?a?ydaki ba?lantydan yazylymy Free Download dü?mesi ile yükleyebilirsiniz:

http://www.srs-store.com/store-plugins/mall/sas-plugin.asp

Yazylym yüklendikten sonra görev çubu?undaki yerini alyyor. Winamp veya Windows Media Player'da ses veya görüntü doyasy açyldy?ynda otomatik olarak devreye giriyor. Ayryca oyun oynuyorsanyz oyun seçene?ini seçip en iyi ses kalitesini yakalamynyzy da sa?lyyor. Yazylymyn ayarlaryndan en iyi ses kalitesini yakalamanyz mümkün. Ayarlarynyzy kulaklyk, stereo, 5.1 Surround, dizüstü bilgisayar hoparlörlerinden hangisini kullanyyorsanyz onu seçerek en iyi ses kalitesini yakalayabiliyorsunuz, geli?mi? ayarlardan da en iyi kaliteyi istedi?iniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Ben çok ba?aryly buldum, odamyn içi müzikle doldu :)

Saygylar.

IP
Burak
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1559
Alıntı Burak Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 23:24
forumumuzun cyberguy y emrah:)

forumu son günlerde tekdüzelikten kurtaran nadir vatanda?lardan oldu?nu dü?ünüyorum.

ailecek severek kaçyrmadan izliyoruz:p

ellerine sa?lyk üstad sa?olasyn:)
IP
GoodCat
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 185
Alıntı GoodCat Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10/02/2007 Saat 23:52
Sa?ol Emrah. Yyi bir program....

Tolga