Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: kopya cd Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Batur
Üye
Üye
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 759
Alıntı Batur Cevaplabullet Konu: kopya cd
    Gönderim Zamanı: 26/10/2006 Saat 09:45
her zaman dinlediğim cd'lerden birini az önce çalmak istediğimde önce lisansı kontrol edin diye bi yazı çıktı,sonra ufak bi pencere açıldı,şarkıları bir klasöre kopyaladı,şimdide kafasına göre biyerlere bağlanmaya çalışıyo ama cd'yi çalmıyo...2 senedir dinlediğim cd,korsan olduğu nerden aklına geldi acaba...

cd'yi açıp içine baktığımda,kilit resminin altında macrovision europe ltd yazıyo..akşam akşam benin cd'mi nasıl kitliyolar hiç aklım ermedi...

Düzenleyen Batur
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2741
Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26/10/2006 Saat 17:33
Kullandığın program Windows Media Player ve son sürümse mümkündür...

CD'yi MP3 formatına çevir, kilitleyenlere de küfür et.

CD orijinal mı değil mi bilmiyorum ama, geçenlerde de benim orijinal windows'u kilitlediler, olabiliyor öyle şeyler.
"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
"Tutmayyn küçük eni?teyi!"
IP
saral100
Üye
Üye

Gönderilenler: 1029
Alıntı saral100 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26/10/2006 Saat 18:00
Medya player her ortam yürütümünde kodekler için biz farkında olmadan nete bağlanır ve yürütmeyi sağlayacak kodekleri karşıdan yükler.Muhtemelen bu yükleme esnasında kopye koruma içinde bir iki güncelleme gelmiş ve CDyi açamaz olmuşsunuz.
IP
ardeth
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 1368
Alıntı ardeth Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 26/10/2006 Saat 19:20
Evet mümkün olduğunca güncellemelerden kaçının. Yapılan güncellemeyi geri almanın yolu da bir bakıma XP deki geri yükleme işlemi.

Düzenleyen ardeth
Bu dünya fanidir sakyn aldanma, ma?rur olup tac-ü tahta dayanma, yedi iklim benim deyu güvenme...
IP
puxavida
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 31
Alıntı puxavida Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27/10/2006 Saat 08:08
Öncelikle başka bir programla açmayı deneyin. Örneğin Winamp, foobar vs.

MP3'e çevirmek seste azda olsa bir kalite kaybına neden olur. Bunun yerine örneğin Nero ile kayıpsız bir şekilde diske atıp, kopya koruması olmayacak şekilde tekrar yazın.

Güncellemeleri kapatın ve gerekirse elle güncelleme yapmadan önce kaka sitelerden Windows'a ait son "Genuine Advantage Validation" için kırılmış dosyaları bulun.

XP'yi geri yükleme, eğer Windows'unuz korsan kopya olarak mimlenmişse işe yaramaz, hatta üzerine kurmak bile işe yaramaz. Ghost vb. programlar kullanarak Windows'un yedeğini alın, oradan yükleyin.

Konuyla alakalı nacizane yorum :
Eğer Windows kullanmak için özel bir zorunluluğunuz yoksa Linux kullanın. Ciddiyim. Hem korsan bir işletim sistemi kullanıyor olmanın, -ben de olmasa da- vicdan azabını çekmezsiniz, hem de daha kararlı ve yukarıdaki gibi bir sorunun oluşma ihtimalini bile aklınıza getirmeyeceğiniz, kullanıcı arayüzüyle kullanması Windows dan bile kolay ve
daha zevkli bir işletim sisteminiz olmuş olur.
IP
Batur
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 759
Alıntı Batur Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 27/10/2006 Saat 11:01
ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim....
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide