Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Off-Topic
 Modelsitesi Forumu : Genel : Off-Topic
Mesaj icon Konu: ogame Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
panzerjager
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 651
Alıntı panzerjager Cevaplabullet Konu: ogame
    Gönderim Zamanı: 29/07/2006 Saat 21:09
senelik izinde olmam ve bazı sebeplerden dolayı yazlığa gidemememden dolayı evde tıkılıp kaldım. bi ogame furyası dönüyordu ortalıkta bakayım neymiş demeye kalmadı kendimi 5 evrende filo yapıp elaleme saldırırken buldum. gece 3 lere kadar maden biriktirip sabah gözümü açar açmaz acaba saldırı yedik mi, filo ne oldu diye bilgisayarın başına oturmaktan gözler şişti. merak ettim acaba aramızda benim durumumda olan kaç kişi var :))
IP
freeman
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 959
Alıntı freeman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29/07/2006 Saat 21:17
Hemen bagimlilik yapan gecici bir hastaliktir Ogame.. Biran evvel atlatabilmen dilegiyle... :)
IP
HYAMAN
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 470
Alıntı HYAMAN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29/07/2006 Saat 22:02
Ben tedavi oldum,kurtuldum:)))
There is a very fine line between "hobby" and "mental illness."
IP
GoodCat
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 185
Alıntı GoodCat Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29/07/2006 Saat 22:42
bence de hiç bulaşma ileride bırakamıyorsun... filo geldi filo gitti metal bas kristal bas derken geç olursa hiç kopamazsın....
Back !...
IP
Oxygen
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
Alıntı Oxygen Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29/07/2006 Saat 22:58
Aaa Tolga abi çok ayıp :))

panzerjager senden kronikleri de var :) Ama güzel yanı da var, yola vurdukça açılıyor bu meret :))

Selamlar
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2741
Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29/07/2006 Saat 23:13
Abi kendini seviyorsan bulaşma, insanı evinden, işinden, arkadaşlarından soğutuyor. Benim sabahın 5inde saldırı olacak diye saat kurup kalkan arkadaşlarım da vardı, ben de buna yakın şeyler yaptığımı falan bilirim. Otur maket yap abi o saate :)

Ya da takıl biraz devam et, eninde sonunda birileri seni dövüyor o zaman bırakırsın :)
"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
"Tutmayyn küçük eni?teyi!"
IP
Oxygen
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 3
Alıntı Oxygen Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29/07/2006 Saat 23:34
Ama en güzel saldırı saat 5 te yapılıyor :))

Oyna abi oyna, hatta gel 1. evrende oyna :)) Yandaş yokmu koca forumda bana :)
Ferhat MEHMETOĞLU
IP
freeman
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 959
Alıntı freeman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 29/07/2006 Saat 23:42
Orjinalini yazan: Emroglan

Ya da takıl biraz devam et, eninde sonunda birileri seni dövüyor o zaman bırakırsın :)

Aslinda birakmak icin tek sebep bu degil..

Ben oldukca uzun zaman oynadim bu mereti..1. evrende ilk baslayanlardandim.. Oldukca iyi bir siralamada iken ayrildim, bir müddet sonra 10.evrene basladim, orda cok daha iyi bir konumda iken ittifak olarak biraktik.. Hepimiz Operatörlük yapmaya basladik, ben 6.evrende operatördüm.. Epey bir müddet yaptim bu iside.. Sonra ekip icinde (yani yönetici kadrosunda..) ilginc seyler oldugunu farkettim, tabi sadece ben degildim bunu farkeden..Dolayisiyla Op´luguda biraktim.. Cok yakin bir dostum devam etti Opluga, hatta 21-30. evrenler oyun yöneticisi oldu.. Gecenlerde, bütün kadrosuyla beraber birakti oda, birakma sebebi cok cok ilginc, ve aslada Ogame icinde aciklanmayacaktir.. Alabanda hem kisi olarak, hemde yönetici olarak cok iyi bir insandir.. Ama maalesef Ogamede yönetici kadrosunda olan, ama bulundugu yeri asla ve asla haketmeyen, sindiremyen, bulundugu yere yakismayan davrnislarda bulunan kisilerde var.. Ogameyi baglanmadan, cok sey vermeden oynuyorsaniz sorun yok.. Aksi halde birgün cok aci tecrübeler yasayabilirsiniz.. Siz dürüstce oynasaniz bile aylarca verdiginiz emek, sacma iddialar ve amaclar uguruna harcanir gider, ki sizin hesap silinirken hile yapanlar devam eder bu oyuna.. Benden söylemesi.. ;)
IP
KucukEniste
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 2741
Alıntı KucukEniste Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30/07/2006 Saat 04:19
Özgür Bey,
Dövmekle kastım biraz da bu zaten. Oyunun içinde kazanmaya tahammülü olmayan, bu işi saplantı haline getirmiş ve sizin de belirttiğiniz gibi hile hurdaya dönen, oyun kodlarında oynama yapmaya uğraşan, oyun yüzünden gerçek hayatta birbirini hiç tanımadan kanlı bıçaklı olan, adminlerle girilen tuhaf ilişkiler sonrası rakibinin hesabını sildiren adamlar dolanıyor ortalıkta.

Bence hiçbir bilgisayar oyununa böyle bağlanılmamalı, ogame olsun, WOW olsun, SW Galaxies falan olsun, ama bunların her birinde böyle fanatikler var ve eninde sonunda yolunuzun birtanesiyle kesişip gayet kötü tecrübeler yaşamanız da olası. Sonuçta bilgisayar oyunu nedir? Parasını verip üç kuruşluk sizi eğleyecek bir üründür, alacağım bu üç kuruşluk zevki de saplantılı bir ruh gelip alıp sinirlerimi bozuyorsa bence hiç değmez.

Oturun model yapın kardeşim alla allaa! :)
"Ye?il Vadi bizim."
"Hayyr bizim".
"Öaaaaööa"
"Tutmayyn küçük eni?teyi!"
IP
ulubilge
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 22
Alıntı ulubilge Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 30/07/2006 Saat 21:12
Bu oyunu bende oynuyorum . Yaklaşık 8 ay oldu . Süre uzadıkça bırakması daha bir zor oluyor.
S 320 L - Yyldyzy takip edin ...
IP
maketci34
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 23
Alıntı maketci34 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31/07/2006 Saat 19:16

7.Evrende oynayan varsa bana oyundan SPaRRow kullanıcı adımla ulaşsın...Bakalım bizlerden kimse var mı?
Tayfun TÜZÜN
tayfuntuz@yahoo.com
IP
Viperman
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 187
Alıntı Viperman Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 31/07/2006 Saat 19:18
gecen sene bulaşmıştım ben de. Final zmanı proje vs yaparken surekli bilgisayar basında olunca ugrasıyordum. hatta cabuk ilerleyip kısa surede ilk 100'e girmiştim. Finaller bitince sekteye uğradı biraz.Sonra sağolsun evrenin 1.si arkdsas bir gece ansızın gelmiş ne var ne yok goturmuş.Ben de bıraktım ondan sonra.
Gecenin bir vaktine saat kurup uyananlar, telefon edip arkasina gezegen kontrol ettirenler vs gorunce sonradan arkadaşa duacı oldum:)Yol yakınken dönün derim ben :D
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide