Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım
  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Tayyareler
 Modelsitesi Forumu : Plastik Modeller : Tayyareler
Mesaj icon Konu: rf-84 kokpiti Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
hudaverdi
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 337
Alıntı hudaverdi Cevaplabullet Konu: rf-84 kokpiti
    Gönderim Zamanı: 24/03/2006 Saat 10:07
elinde rf-84 kokpitine ait renkli görüntü veya link olan arkadaşlar paylaşabilir mi?

cromat-interior yeşiller ve gri arasında gidip geldikten sonra griye karar kıldım.(yapım planı gri diyor fakat internetteki yetersiz resimlerde yeşil kullananlarda vardı).kontrol panellerini fermanantlı kalemle siyaha boyayıp silver pigment ink kalemi ile göstergeleri yaptım,yeşil vernik ile ekran uydurdum ama pek doğru olmadılar,halen dekal panelleri kullanma şansım var,görüntüler doğru gibi gözüküyosa aynen öyle bırakabilirim,zaten içine bi de pilot oturtacam.....
       ha alet bu arada heller in 1-48 modeli,dışa detay,uyum sorunlar fazlaca,bir hayli torna-tesviye lazım gibi...rf-84 e özel ilginiz yoksa pek bulaşmasanızda olur.....

Düzenleyen hudaverdi
IP
saral100
Üye
Üye

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 1029
Alıntı saral100 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 24/03/2006 Saat 21:41
Bende 1/72 ölçek RF-84 yaparke bayağı bir araştırdım.Ancak kokpite ait düzgün resimler bulamadım.Planda gri verilmiş olduğundan bende öyle yaptım.Sonuçta kokpit camını kapattığınızda içeride çok fazla birşey görünmeyecek.En iyisi kendimizi üzmeden plana doğruldusunda gidip işi bitirmek.Kolay gelsin
Selamlar
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.04